Seznamka

Re: Seznamka

Příspěvekod Ivet » 06 úno 2009, 21:49

Tak zdravim vsetkych chlapov na tejto stranke. Zrejme ma niektori z Vas uz registruju z inych bonsaj stranok ako jednu z mala zien, ktore sa tomuto konicku venuju. Moji chlapi doma mi hovoria, ze uz je zo mna fanatik, ale to sme asi vsetci ;) . Takze celym menom Iveta Mikesova, rocnik 72, byvam pri Piestanoch v bytovke, takze moje pestovatelske aktivity prebiehaju na balkone ( v zime v kuchyni :roll: ). Zacala som pred 2 rokmi a ako vsetci viete, zaciatky su tazke, takze zatial postupujem metodou pokus-omyl. Hltam prispevky na nete, ocami lovim v literature a kedze v mojom blizkom okoli nie je ziadny klub ( jedine Trnava, ktora v blizkej buducnosti pripada do uvahy ), som samouk. Tak Vam vsetkym vdaka, za to ze ma ucite. 8-) . A tykacka samozrejme...
Naposledy upravil Ivet dne 07 úno 2009, 14:05, celkově upraveno 1
Ivet
 
Příspěvky: 352
Registrován: 06 úno 2009, 21:35
Bydliště: SK, Banka, okr. Piešťany

Re: Seznamka

Příspěvekod mirecc » 07 úno 2009, 00:58

Tak aj ja vas zdravim zo slovenska, moje meno je Miro Malych, byvamv okrese Trenčin (hura nasiel som č). :lol: Som ročnik 76, bonsajom sa venujem uz asi 10 rokov ale stale som začiatočnik pretoze vsetko čo viem je z kniziek a časopisou. A som aj začiatočnik čo sa týka počitača takze foto bude az pridem na to ako. Verim ze toto forum bude "žive" a plne dobrich rad a napadov.
Miro Malych
mirecc
 
Příspěvky: 78
Registrován: 07 úno 2009, 00:35
Bydliště: okr.Trenčín, SR

Re: Seznamka

Příspěvekod Lada Fabián » 08 úno 2009, 14:27

Zdravím,
Jmenuji se Lada Fabián,jsem 75 ročník a obonsaje se zajímám asi 5let ,bydlím kousek od Klatov ve Švihově.
Naposledy upravil Lada Fabián dne 06 říj 2009, 18:09, celkově upraveno 1
Lád'a Fabi
tel.607630363
Žij tak jako by dnešek byl tvým posledním dnem!
Uživatelský avatar
Lada Fabián
 
Příspěvky: 672
Registrován: 08 úno 2009, 14:19
Bydliště: Kousek od Klatov
člen ČBA: ne

Re: Seznamka

Příspěvekod Vašek » 11 úno 2009, 20:37

Všechny moc zdravím,moje jméno je Vašek Ocelík,bydlím kousek od Slavičína,okres Zlín.Je mi 28 let a o bonsaje se zajímám asi 5 let.Jsem jednoznačně pro tykání.
Vašek
 
Příspěvky: 22
Registrován: 11 úno 2009, 20:22

Re: Seznamka

Příspěvekod František Sýkora » 13 úno 2009, 15:12

Zdravím všechny na tomto novém foru a držím palce ať se daří,jmenuji se František Sýkora,alias Fandus z vedlejšího fora,
jsem ročník 1979 a o bonsaje se zajímám druhým rokem,takže teprve získavám jamadori,především od nás z Vysočiny.
Jsem taky pro tykání. ;)
Učený z nebe nespadl.
František Sýkora
 
Příspěvky: 54
Registrován: 13 úno 2009, 14:50
Bydliště: Vojnův Městec-Vysočina

Re: Seznamka

Příspěvekod Mirek Halatin » 15 úno 2009, 00:34

Zdravím všechny.
Jmenuji se Mirek Halatin, ročník 1990. Závislosti jsem propadl kolem roku 2003. Začátky byly (a jsou) krušné, ale z malého semínka vyklíčil životní kůň. Jinak zajímám se o jakýkoliv druh umění. Baví mě projekty zahrad. A tykání je téměř povinné... :D

Bydlištěm ještě nějakou chvíli ve Frenštátě pod Radhoštěm...

Na fotce jsem s jedním z mých "prvních dětí". :)
Naposledy upravil Mirek Halatin dne 11 bře 2009, 23:38, celkově upraveno 1
Mirek Halatin
 
Příspěvky: 220
Registrován: 13 úno 2009, 12:19

Re: Seznamka

Příspěvekod Jiří Vondruš » 15 úno 2009, 10:23

Jmenuji se Jirka, narodil jsem se v květnu 1953 v Jindřichově Hradci a protože jsem trochu starší kluk, budu rád, když mi budete tykat - tak jako je ostatně tady dobrým zvykem. První opravdovou bonsaj mám sice už z 80-tých let minulého století, ale zdaleka nejsem tak zdatný a aktivní, jako většina z Vás. Mám kousek zahrady, kde jsem konečně vykopávkami a zimováním vytlačil tolik nepotřebnou zeleninu. Už se těším na jaro, až se konečně do toho můžeme naplno pustit. Teď bohužel nemohu nic dělat, vše je pod peřinou.
Přílohy
bonsaje-zima09.JPG
bonsaje-zima09.JPG (145.95 KiB) Zobrazeno 5315 krát
Jirka
Uživatelský avatar
Jiří Vondruš
 
Příspěvky: 48
Registrován: 12 úno 2009, 13:36
Bydliště: Havlíčkova 816, 584 01 Ledeč nad Sázavou

Re: Seznamka

Příspěvekod Luděk Rohovský » 02 bře 2009, 21:10

Zdravím všechny. Jmenuju se Luděk Rohovský, ročník 1976. Pocházím ze severní moravy, ale posledních skoro deset let žiju v Brně. Bonsaím se věnuju dva roky a jsou to především pokojovky. I když loni na podzim jsme se stěhovali a máme u domu i mini zahrádku, takže zkouším i pár venkovních bonsaí. Akorát ta fotka je starší než všechny moje bonsaie.
Luděk Rohovský
 
Příspěvky: 321
Registrován: 23 úno 2009, 17:52
Bydliště: Brno

Re: Seznamka

Příspěvekod Martin Iša » 03 bře 2009, 18:23

Zdravím zde všechny lidičky na tomto foru, ženy nevyjímaje.Dovolte, představím se:Jmenuji se Martin Iša r.1962 .Nacházím se v Jižních Čechách v malé vísce nedaleko Vodňan s názvem Číčenice.Tomuto, řekl bych řemeslnému umění, se učím desátým rokem s menšími zdravotními přestávkami, kdy jsem se rostlinám nemohl věnovat naplno.Vybral jsem si toto forum, protože mě , jako začátečníkovi, nejvíce vyhovuje.Velice oceňuji tu skvělou atmosféru,slušnost a hlavně tu nechybí humor.Přeji zakladatelům, aby ten rozjezd, který zde tak skvěle začal, vydržel a přinesl co nejvíc vědomostí všem, co o to usilují.Asi jako každý jsem si prošel začátečnickou nedočkavostí, zbrklostí a nějakou tou ztrátou.Svoje rostliny mám ale rád, i ty, ze kterých nikdy bonsai nebude.Bonsajovou scénu sleduji spíš s povzdálí, ale snažím se pochytit co nejvíc informací.Ono všechno v knihách taky není a někdy stačí jen malá informace, postrčit a už se vše vyvíjí jiným směrem.Snad budu také něčím užitečný a né jenom sbírat vědomosti.V první řadě musím zkvalitnit focení, tak prosím zatím o shovívavost.Toť asi zatím vše o mně.Vlastně ne.Prosím o tykání, člvěk se tak nějak "cejtí" mladší. ;) Martin.
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Seznamka

Příspěvekod tomikzlesa » 04 bře 2009, 10:38

Ahoj,
jak uz muj nick napovida tak bydlim opravdu v lese :) presneji v brdskych, takze se da rici ze bydlim primo ve zdroji na kvalitni jamadori :lol: . Je mi 24 let a "bonsaje" pestuji cca 10let, neda se urcit presne. Kazdym rokem se v pestovani silne zdokonaluji, vetsinu stromku tvaruji podle sebe, snazim se neridit moc pravidly atd...bonsaje pestuji totiz vyhradne pro sve vlastni poteseni. V podpisu je odkaz na muj "web" kde se muzete kouknout jak na tom zhruba jsem :). Muj nejoblibenejsi strom je modrin, a hned po nem opet modrin .
Uživatelský avatar
tomikzlesa
 
Příspěvky: 1094
Registrován: 04 bře 2009, 09:45

PředchozíDalší

Zpět na Seznamka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron