Krajské osídlení...

Krajské osídlení...

Příspěvekod Jarda Marek » 25 bře 2010, 20:04

Tento příspěvek z pracovala Milena :clap:

B R N O - ZLÍNSKO


JMÉNO----------------------------------------------------BYDLIŠTĚ

CIDRYCH Petr...........................................Brno
ČECH Lukáš............................................Hodonín
KALIVODA Jan..........................................Želátovice (Přerov) - azalky
KOLOFÍK Ondřej........................................Zlín
KOTÁLOVÁ Jana........................................Brno
KOTÍK Pavel.............................................Břeclav
KUBÍK Tomáš............................................Uherské Hradiště
LAICHMAN Petr.........................................Brno
MACHALKA Martin.....................................Zlín
OCELÍK Václav.........................................Slavičín
PRČÍK Jaroslav..........................................Hodonín
ROHOVSKÝ Luděk.......................................Brno
RUMÍŠKOVÁ Katka......................................jih Moravy
ŠUMPICH Petr..........................................Znojemsko
Tomáš (21)..............................................Brno
Lucie ?...................................................Brno
Petra......................................................Brno
BEZDĚK David "Evža"....................................Zbraslav u Brna




SEVERNÍ STŘEDNÍ MORAVA


BEDÁŇOVÁ Helga........................................................Bruntál
DRÁBEK Martin..........................................................Olomouc
HALATÍN Mirek..........................................................Frenštát pod Radhoštěm
HLAVINKA Roman.......................................................Olomouc
CHARWOT Pavel........................................................Český Těšín
KAFONĚK Zdeněk.......................................................Nový Jičín
KRATOCHVÍL Jaromír...................................................Litovel
KUNČAR Ladislav........................................................Bouzov
MALCHAREK Jakub......................................................Karviná
PŘICHYSTAL Milan......................................................Boskovice
RŮŽIČKOVÁ Milena......................................................Prostějov
SERVUS Jaroslav........................................................Prostějovsko
ŠEVČÍK Alexandr.........................................................Havířov
SIROTNÝ Lukáš..........................................................Rožnov p. Radhoštěm
MIKOLÁŠ Kamil...........................................................Prostějov
KRATOCHVÍL Jaromír...................................................Litovel
ŠRÁMEK Ondra...........................................................Vsetín
ZEMÁNEK Michal.........................................................Boskovice


VÝCHODNÍ ČECHY - VYSOČINA

BAROCH Ladislav........................................................Pardubice
BINDER Jiří...............................................................Vysočina
HÁJEK Radek............................................................Svitavy
KARPÍŠEK Milan..........................................................Lanškroun
SKOKANOVÁ Ludmila....................................................Hlinsko
SÝKORA František......................................................Vysočina
ŠUHAJ Otakar...........................................................Žďár nad Sázavou
VAŇKOVÁ Eva...........................................................Svitavy
VONDRUŠ Jiří............................................................Ledeč nad Sázavou
Jana.......................................................................Hradec Králové
SOUKAL Josef...........................................................Skuteč
HAMPL Aleš ............................................................. Dolní Čermná u Lanškrouna



STŘEDNÍ ČECHY - PRAHA

ADELT Petr..............................................................Nové Strašecí
BROŽ Daniel.............................................................Rakovník
ŠIMSA Pavel.............................................................Kladno
VANÍK Jaroslav..........................................................Kutná Hora
ZATŘEPÁLEK Jan.......................................................Neratovice
ZNAMENÁČEK Miroslav.................................................Brandýs nad Labem
“DANEGO“...............................................................Kralupy nad Vltavou
Marek.....................................................................Kladno
PÁNEK Dan..............................................................Kolín
DOŠEK Vláďa............................................................Mělník
HOLAKOVSKÝ Václav....................................................Obříství
MIRIAM 6- Iva...........................................................Kladno
ADÁMEK Jan.............................................................Praha
HRDÝ Daniel.............................................................Praha
SYROVÝ Petr.............................................................Praha
VYKOUKAL Libor.........................................................Praha
ZATŘEPÁLEK Ivan.......................................................Praha
“Bcf“ Miloš..............................................................Praha
Š..... Pavla...............................................................Praha
Alfie.......................................................................Praha
Renata....................................................................Praha
NĚMEC Josef..............................................................Lazsko, okr. Příbram





SEVERNÍ ČECHY


BENEŠ Pavel.............................................................Varnsdorf
BRABEC Zdeněk.........................................................Liberec
BURÁK Michal............................................................Děčín
BREJŠKA Petr............................................................Litvínov
MAREK Jaroslav.........................................................Litoměřice
HAVLÍN Petr..............................................................Louny ( misky)
COMPEL Lubomír.......................................................Chomutov
GUTLEBET Václav.......................................................Postoloprty
HADRAVA Václav........................................................Bílina
KRÁSNÝ Petr...........................................................Teplice
Klárka17..................................................................Rtyně u Ústí nad Labem
RAMS Vláďa..............................................................Merklín – Krušné Hory
VOHNOUT Milan.......................................................Chomutov
VOPAT Vláďa...........................................................Ústí nad Labem
J. Lukáš................................................................Litvínov
Jose......................................................................Louny




ZÁPADNÍ ČECHY


ČÁSTKA Miloš..........................................................Plzeň
ČERNÝ Robert..........................................................Plzeň
CHOD Josef............................................................Horažďovice
FABIÁN Ladislav........................................................Klatovy
HANK Josef.............................................................Karlovy Vary
KOTÁL Ladislav.........................................................Plzeň (misky)
MAULE Václav..........................................................Plzeň
SNOVICKÝ Tomáš......................................................Brdsko
VINICKÝ Vladimír.......................................................Sušice
“salwe“..................................................................Plzeň (misky)


JIŽNÍ ČECHY



IŠA Martin............................................................Číčenice
SVOBODNÝ Milan......................................................Kamenný újezd u Č. Budějovic
KONRÁD Petr..........................................................Střížov nad Malší






S L O V E N S K O


BELAN Maroš........................................................Dunajská Lužná
KÁČERIK Miloš........................................................Kysúce
KEMKA Martin.......................................................Žilina
KOLENIČKA Svetozár...............................................Topolčany
MALYCH Miro.......................................................Trenčín
MARTIŠ Milan.......................................................Pezinok
MIKESOVÁ Iveta....................................................Peišťany
MIKUŠ Radovan.....................................................Bánovce
PETRÍK Peter........................................................Velký Folkmar
SUCHÝ Matej.......................................................Stupava
VOGEL Jaromír......................................................Liptovský Mikuláš
“mirec“...............................................................Michalovce
Peter „bako“
DURKO 75 SK.........................................................Nováky (misky)
"IOMY" Marian.......................................................Prievidza




„B E Z D O M O V C I“

MACEK Tomáš
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4268
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Zpět na Seznamka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron