Vložení příspěvku

Pravidla, návody, náměty a scénáře k fóru

Vložení příspěvku

Příspěvekod Jarda Marek » 15 úno 2009, 16:52

Na tomto fóru jsme všichni greenhorni proto se ptáme na cokoli co nás okolo našich stromků trápí nemámeli žádné, tak se můžete ptát, čeho se vyvarovat před jejich koupí, před vykopáním yamadori, před prvním střihem, prostě na cokoli co se bonsají týká.

Vkládání příspěvků
jste-li nepřihlášen čili jako návštěvník, tak můžete příspěvky číst, ale nemůžete příspěvky vkládat, což je škoda protože se nemůžete ptát a ani odpovídat čímž se tu všichni učíme jeden od druhého, řídíme se heslem, opakování je matka moudrosti.

Jste-li přihlášen, tak stačí u jakého koli příspěvku kliknout na odpovědět, a můžete se ptát. Pak stisknout odeslat a jeto.

Jak vkládat obrázky (nesmí být větší než 160kB) a příspěvky je znázorněno na následujících obrázcích a textech.

Nebudete-li si vědět rady tak mi napište já Vám rád pomůžu ostatně jako všichni tady na tento email: bonsai-greenhorn@email.cz
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Re: Vložení příspěvku

Příspěvekod Jarda Marek » 23 črc 2010, 15:07

Po upozornění posílám opravu.
Přílohy
1.JPG
Po napsání příspěvku klikni na přílohu a objeví se ti tsbulka 2
2.JPG
Klikni na procházet, zadej obrázek z tvého počítače a dej přiložit soubor, budeli těch obrázků víc můžeš toto opakovat do 5 ti. Máš li napsaný příspěvek, po té zadej odeslat a jeto.
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

foto-nejde přidat

Příspěvekod vjačo » 09 črc 2011, 15:47

Ahoj, nejdou mi připojit fotky. :blednu: To bude asi tím, že jsem přes PC jen uživatel. Tak to zkouším znova a znova.
Fotky jsem smrskl na
cca 140 kB jednu. Ale když kliknu na Příloha položka Procházet event. Přiložit soubor nefunguje. Sakra. Jak dál ?
Tuž syncy pomožtě.Kurde.
Díky za každou radu.
Vjačo
vjačo
vjačo
 
Příspěvky: 154
Registrován: 25 čer 2011, 19:15
Bydliště: Kunčice pod Ondřejníkem


Zpět na Pravidla a návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron