Nářadí Bonsai Nebari

Re: Nářadí Bonsai Nebari

Příspěvekod Pavel Š. » 30 led 2013, 02:33

ruda.p píše:jelikož je zima a brouzdám všude po netu, tak jsem zašel i sem a docela mě tady něco oslovilo :!:
nechám na posouzení druhých já mám radost ;)

No, to je věta jako pr.... Copak tím chtěl autor asi říci? :shock: :?:
Pavel Š.
 
Příspěvky: 642
Registrován: 20 črc 2009, 11:26
člen ČBA: ne

Re: Nářadí Bonsai Nebari

Příspěvekod 001čolek » 30 led 2013, 07:02

Pavel Š. píše:
ruda.p píše:jelikož je zima a brouzdám všude po netu, tak jsem zašel i sem a docela mě tady něco oslovilo :!:
nechám na posouzení druhých já mám radost ;)

No, to je věta jako pr.... Copak tím chtěl autor asi říci? :shock: :?:


:lol: :lol: :lol: ...taky jsem si říkal,jestli Ruda nedal o pár sklínek víc,vůbec nechápu smysl příspěvku. :think: :think:

Re Ruda: nevím vlastně na co reaguješ,je to bonsai obchod jako každý jiný,na každém mě "něco" osloví a všude "něco" pro mne zajímavého najdu. Navíc zrovna tenhle není z nejzásobenějších a když rozklikneš prvotní odkaz..tak mě osobně se tam nic neobjevilo,dále jen samotný web Bonsai Nebari s pro mne trochu zmateným obsahem a jak jsem již jednou zmín'il ... nemají tam skoro nic. Tak se tedy připojím za Pavla Š. .... napiš nám prosím,co ti tam udělalo TAKOVOU radost. :?:
Zdeněk 001colek@seznam.cz

Někdy méně znamená více....
..........................................................................................

Kdo ví, je vyhnán z ráje blbosti. (Jan Werich)
Uživatelský avatar
001čolek
 
Příspěvky: 453
Registrován: 10 srp 2011, 22:25
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Nářadí Bonsai Nebari

Příspěvekod ruda.p » 30 led 2013, 19:19

no mě potěšila cena a tím pádem jsem si doplnil nářadí, třeba kulaté konkávky a jemné konkávky a další
Pokud tě tu nic neoslovilo nemáš proč reagovat, každý má zdroj jinde a pokud je máš možnost mít levnějc rád se kouknu kde mám nakupovat
ルドルフ - 魯道夫。- Ruda
606675920
Uživatelský avatar
ruda.p
 
Příspěvky: 1022
Registrován: 10 led 2012, 22:09
Bydliště: Praha
člen ČBA: ano

Re: Nářadí Bonsai Nebari

Příspěvekod Martin Kolacia » 30 led 2013, 19:55

VIDĚL JSEM TAKOVÉ LEVNÉ KONKÁVKY A NECHTĚL BACH JE ANI ZADARMO :lol: .... ALE KDYŽ SE VÁM LÍBÍ CENA :mrgreen:
Martin Kolacia
 
Příspěvky: 400
Registrován: 21 bře 2009, 19:37
Bydliště: D. Dunajovice

Re: Nářadí Bonsai Nebari

Příspěvekod 001čolek » 30 led 2013, 20:24

Re Ruda : No jestli se ti Rudo líbí čínský shit,tak projed' bonsai eshopy a v každém druhém najdeš i levnější :!: :!: ...tak z toho asi pramenilo mé nepochopení,nemluvě o nepochopení příspěvku celého. Ale to tě nešpičkuju...ty jsi prostě reagoval ve vláknu Nářadí Bonsai Nebari prapodivně složenou větou,já rozklikl první Zdenkův odkaz (nic se mi neobjevilo,po prohlídce webu se mi objevilo tuctové nezajímavé zboží) ...tak asi odtud směřovala má i Pavlova otázka k "důvodu" :?: :?: tvé radosti. Nic víc,nic méně.
Pojd'me se ale bavit raději o chystané sezoně,na greensrazu si dáme panáčka ;) :P
Naposledy upravil 001čolek dne 30 led 2013, 23:16, celkově upraveno 1
Zdeněk 001colek@seznam.cz

Někdy méně znamená více....
..........................................................................................

Kdo ví, je vyhnán z ráje blbosti. (Jan Werich)
Uživatelský avatar
001čolek
 
Příspěvky: 453
Registrován: 10 srp 2011, 22:25
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Nářadí Bonsai Nebari

Příspěvekod Compel Lubomír » 30 led 2013, 20:47

Klucí, vy tomu Rudovi neuděláte nic dobrýho. Ještě že je takovej pittbull :P , jinak už nás všechny poslal do...... veliký dálky :lol: .
777 207 657
lcvcar@seznam.cz
Čaj Luboš
Uživatelský avatar
Compel Lubomír
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 26 črc 2009, 16:13
Bydliště: Velemín

Re: Nářadí Bonsai Nebari

Příspěvekod 001čolek » 30 led 2013, 21:05

To Luboš :lol: :lol:

Luboši,každý jsme odpovědný za své činy i slova ...já,ty, Pavel, Ruda atd....jediní,jichž se to netýká jsou naši političtí představitelé v parlamentu i senátu, ti nejsou odpovědní za nic :lol: :lol: :lol: a oproti nim jsou "pittbullové " čerstvě narozená kot'ata :lol: :lol: :lol:

p.s. to bylo jen na odlehčení,ta zima je asi už moc dlouhá ??? :think: :lol: :lol: a leze nám to na budky :roll:
Zdeněk 001colek@seznam.cz

Někdy méně znamená více....
..........................................................................................

Kdo ví, je vyhnán z ráje blbosti. (Jan Werich)
Uživatelský avatar
001čolek
 
Příspěvky: 453
Registrován: 10 srp 2011, 22:25
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Nářadí Bonsai Nebari

Příspěvekod Compel Lubomír » 30 led 2013, 22:06

:clap: :jedna:
777 207 657
lcvcar@seznam.cz
Čaj Luboš
Uživatelský avatar
Compel Lubomír
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 26 črc 2009, 16:13
Bydliště: Velemín

Re: Nářadí Bonsai Nebari

Příspěvekod ruda.p » 30 led 2013, 23:22

pro ty co si mysli ze 50% sleva je zanedbatelna a neni tam jen cina ale i japonske, zda je prave nesoudim nemam tu zkusenost, jinde jsem je videl za tis.a proto jsem volil tu slevu i obchod,ne kazdemu to sedi a chodi jinam ja si to odebiram osobne a nekupuji na blind!
Nechci tu nikomu vycitat co dela nebo nedela spatne pouze poradit v dobre vire a bez urazek
Neni to ani skryta reklama , pro admina vymaz to cele dik
ルドルフ - 魯道夫。- Ruda
606675920
Uživatelský avatar
ruda.p
 
Příspěvky: 1022
Registrován: 10 led 2012, 22:09
Bydliště: Praha
člen ČBA: ano

Re: Nářadí Bonsai Nebari

Příspěvekod Compel Lubomír » 31 led 2013, 20:17

Nečil se Rudo, dej si kafe a brouzdej. Vždyť voni to nemyslej zle :roll: .
777 207 657
lcvcar@seznam.cz
Čaj Luboš
Uživatelský avatar
Compel Lubomír
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 26 črc 2009, 16:13
Bydliště: Velemín

PředchozíDalší

Zpět na inspirace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron