Frezky od Dremelu

Re: Frezky od Dremelu

Příspěvekod Stenly » 01 led 2016, 22:49

Zdravím všechny v Novém roce.
Mám otázku na vás co vlastní Dremelky. Mám zájem o koupi a vyhlédnul jsem si tu 4000. Je to celý set včetně hřídele. To jsem tady tak nějak vyčetl.
Co mě zajímá tak je výkon těch mašinek. Ona totiž 3000 je o pár tisíc levnější. Vy co je máte, je ten výkon cca 130W dostačující anebo si připlatit a koupit tu 4000 se 175W ?? Protože 130W je na trhu docela hodně.
Náhradní frézky jsou tady ke koupi takže to problém nebude.
Děkuji všem za vaše zkušenosti a odpovědi možná i pro ostatní.
Úspěch si žádá mnoho obětí, ale kde je vzít???
Uživatelský avatar
Stenly
 
Příspěvky: 60
Registrován: 27 kvě 2014, 18:49
Bydliště: Nivnice

Re: Frezky od Dremelu

Příspěvekod Stenly » 06 led 2016, 21:03

Tak vidím že se nechce nikomu psát, ale to vůbec nevadí. :think: Bruska je doma, má výkon 170W a zatím jede jako čert. Není to sice origo Dremel, ale to mě zas tak nevadí. Až odejde bude vědět po čem se dívat a s čím srovnávat. Tak se těším na pořádnou frézovačku. :lol: :lol: :lol: :lol:
Úspěch si žádá mnoho obětí, ale kde je vzít???
Uživatelský avatar
Stenly
 
Příspěvky: 60
Registrován: 27 kvě 2014, 18:49
Bydliště: Nivnice

Re: Frezky od Dremelu

Příspěvekod Martin Kolacia » 06 led 2016, 21:06

origo neorigo dremmel je čertovsky drahy a když se pokazí můžeš ho rovnou hodit do koše protože se to neopravuje ..... takže pokud je motor silný tak je to na pohodu ;)
Martin Kolacia
 
Příspěvky: 400
Registrován: 21 bře 2009, 19:37
Bydliště: D. Dunajovice

Re: Frezky od Dremelu

Příspěvekod Lukáš Sirotný » 07 led 2016, 00:30

My teda používáme frézu Dremel 400 (dnes už starší model), její výkon je 140W a naprosto kdykoli dostačoval. Ještě v záruce se objevila závada na displeji, reklamace a oprava proběhla rychle a bez problémů, motorově nebo jinak nikdy žádný problém nebyl, teď už ji máme minimálně 7. rok. Poté, co nám 2x po cca 2 letech odešly levnější "hobby" mašiny v cenové relaci do 1500 Kč, bych já osobně zase Dremel vždy upřednostnil...
Uživatelský avatar
Lukáš Sirotný
 
Příspěvky: 1044
Registrován: 09 úno 2009, 10:15
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
člen ČBA: ano

Re: Frezky od Dremelu

Příspěvekod Martin Kolacia » 07 led 2016, 14:59

pokud se pokazí po záruce mě už 2x tak se to neopravuje ....tedy opravuje a to tak že vymění celý vnitřek a stojí to pak víc než stejná fréza v akci ;) ..... takže za mě už raději jen frézu za 400 kč , kterou po dosloužení můžu taky spokojeně vyhodit do koše
Martin Kolacia
 
Příspěvky: 400
Registrován: 21 bře 2009, 19:37
Bydliště: D. Dunajovice

Předchozí

Zpět na inspirace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron