Nerez nářadí

Re: Nerez nářadí

Příspěvekod peter gregus » 26 zář 2016, 18:38

Laďas, to celkom závidím. Mne napr. dali na colné konanie aj použité knihy z USA. To už rozum stojí. Navyše k cene tovaru sa pripočíta aj poštovné... To už no comment, pretože reťaz prepravcov je zazmluvnená, pekne sa podelia o svoj podiel z ceny poštovného. Ale zákony a predpisy nepustia...
Tož nie všetko sa dá kúpiť v trafike na rohu.

Preto je dobré objednať za nižšiu cenu, vo viacerých zásielkách, hlavne ak je poštovné free. To ale nie je vždy zadarmo.

Objednal som si z linku na prvej strane ešte dva chýbajúce kúsky, dúfam, že budú aspoň ako Ryuga.
Long live your 盆栽.
Uživatelský avatar
peter gregus
 
Příspěvky: 91
Registrován: 29 srp 2015, 08:00
Bydliště: Zvolen, Slovensko

Re: Nerez nářadí

Příspěvekod Pavel Š. » 27 zář 2016, 09:35

peter gregus píše:...
Preto je dobré objednať za nižšiu cenu, vo viacerých zásielkách, hlavne ak je poštovné free. To ale nie je vždy zadarmo.
.

To jsem si právě říkal, že když je to do 22 E bez daně, tak když objednám něco třeba za 30 E, jestli to ještě projde.
Pavel Š.
 
Příspěvky: 642
Registrován: 20 črc 2009, 11:26
člen ČBA: ne

Re: Nerez nářadí

Příspěvekod tomikzlesa » 30 zář 2016, 14:02

když obejdnáváte, zkuste se s odesílatelem domluvit na označení "GIFT" z dar zadarmo byste clo nebo dan platit neměli, já za celou dobu platil jen když jsem objednával asi 8ks nerez nářadí a to už se holt nějakýmu debílkovi nelíbilo
Uživatelský avatar
tomikzlesa
 
Příspěvky: 1094
Registrován: 04 bře 2009, 09:45

Re: Nerez nářadí

Příspěvekod peter gregus » 05 říj 2016, 14:30

Tak je to doma, necelý týždeň. Skóre 5:1...

Master grade dlhé nožnice a zaoblený branch cutter (kliešte na konáre). Na prvý pohľad ako Ryuga, tvar... Na druhý pohľad, asi precíznejšie spracovanie, čepele nožníc dosadajú parádne po celej dĺžke. Tretí pohľad bude trvať dlhšie. Ďakujem za tip!
Long live your 盆栽.
Uživatelský avatar
peter gregus
 
Příspěvky: 91
Registrován: 29 srp 2015, 08:00
Bydliště: Zvolen, Slovensko

Předchozí

Zpět na inspirace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron