misky bez otvorů

Re: misky bez otvorů

Příspěvekod Pavla Š » 17 bře 2010, 00:18

Misky jsem koupila ve vietnamské tržnici Sapa,asi to budou / jak říká Milena / okrasné květináče.Jen doufám,že to nejsou popelníky!Chtěla jsem poslat fotky,ale už se začínám stydět. :oops: :oops:
Uživatelský avatar
Pavla Š
 
Příspěvky: 9
Registrován: 21 pro 2009, 21:53
Bydliště: Praha

Re: misky bez otvorů

Příspěvekod Martin Iša » 17 bře 2010, 08:14

Tady se nemusíš za nic stydět.Pokud ti nejdou vkládat fotky, tady je jeden návod.viewtopic.php?f=30&t=416&sid=35ec42b623effc4ef3a5af9d7c42dee1A když ti nebude něco jasné, klidně se ptej, od toho je tu forum. ;)
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: misky bez otvorů

Příspěvekod Petr C » 19 bře 2010, 10:51

Ten vrták vypadá zajímavě a schopně. Ještě jsem takový neviděl. Na kolik asi příjde? vyrábí se taky v různých rozměrech?
Petr C
 
Příspěvky: 177
Registrován: 12 úno 2009, 12:33
Bydliště: blízko Brna

Re: misky bez otvorů

Příspěvekod Míla Zítek » 05 čer 2010, 15:10

Ahoj, v začátcích jsem vrtal "králičí" misky z tavené kameniny normální vrtačkou - jiná tehdy nebyla - tak, že jsem vrtal ode dna a do misky dal správnou velikost špalku dřeva - aby to samostatně a jistě stálo. Po letech a klíčích jsem si koupil příklepovku a zkusil ten samý postup. Fungovalo to. Jen s tlakem na vrtačku opatrně. Chce to nechat ji dělat, co umí samotnou, jen lehce přidržovat. A loni v létě si manželka ve slevě koupila dekorační mísu ve formě velkého květináše (cca 40 litrů objem), tak jsem to, bez příklepu, zopakoval metodou postupného zvětšování průměru vrtáků, a šlo to taky. Zdravím, Míla.
Míla Zítek
 
Příspěvky: 147
Registrován: 14 kvě 2010, 20:59

Re: misky bez otvorů

Příspěvekod PatrikSadovsky » 16 lis 2012, 12:51

Chlapci uplne zodpovedne, aj ked s rozumom sa daju vrtat misky aj vrtakom s tvrdokovu.
Treba smozrejme dvat pozor aby sa myska nevystiepila takze NETLAČIŤ !!!
Dalšia vec je že nesmiete vrták zatažiť z boku inak sa krehky a velmi tvrdy Hardmetal zlomi, je určeny pre mašiny a tie neuhnu......
Po tom, ako sa planéta zem zbaví choroby zvanej civilizácia, bude nasledovať prekvapivo rýchle uzdravovanie......
Uživatelský avatar
PatrikSadovsky
 
Příspěvky: 9
Registrován: 06 bře 2012, 21:23
Bydliště: Levice, SLOVAKIA

Předchozí

Zpět na inspirace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron