Podmisky?

Re: Podmisky?

Příspěvekod Ivet » 12 bře 2010, 21:08

Ja jednotlive podmisky nepouzivam, mam na oknach plastove hnede podmisky na tie dlhe balkonove kvetinace, takze ked nieco vytecie, zostane to v nich a zvysuje sa i vzdusna vlhkost. Nie je to sice prilis esteticke, ale cele leto budu aj tak vonku a tam ich nepotrebuju. Mam sice jednu misku aj s podmiskou ( ten fikus retusa v zelenej miske ), ale nejak mi to nechyba, tiez som zvyknuta na bonsaje iba v miske... i napriek tomu ze som zena.
Přílohy
DSC01446.JPG
DSC01446.JPG (36.7 KiB) Zobrazeno 933 krát
Ivet
 
Příspěvky: 352
Registrován: 06 úno 2009, 21:35
Bydliště: SK, Banka, okr. Piešťany

Re: Podmisky?

Příspěvekod Milena » 16 bře 2010, 13:46

Až dnes jsem objevila rozvířenou debatu o podmiskách. Pro Ivet: Nic ve zlém, ale takhle bys dala ty své pokojovky na výstavu??? Jarek uhodil hřebík na hlavičku: jde také o estetiku, ale mně hlavně o praktičnost. Nevím, proč by se měla podmiska rozbít nebo přetéct, to se mi ještě nepovedlo. Ale povedlo se mi zalít více, voda trochu vytekla z misky, a to jsem byla ráda, že ji podmiska zadržela. Proč bych měla používat jiné, plastové, "nepárované" podmisky, když existují hotové páry miska+podmiska? Aspoň tuto část bonsají mám tak, jak má být, když už samotná rostlina ještě není to, co má být :P
Přiznám se, že po dobu letnění venku na policích podmisky nedávám, to je pro ně "pobyt v ozdravovně". Ale na parapetu na ně koukám více měsíců, tak proč je nemít hezké?
Milena
Milena
 
Příspěvky: 424
Registrován: 23 zář 2009, 16:39
Bydliště: Prostějov Domamyslice
člen ČBA: ano

Re: Podmisky?

Příspěvekod Jarek Servus » 16 bře 2010, 16:12

Mileno souhlasím, i když jsem už podmisky porozbíjel, Ivet, je to praktické ale ne moc výstavné.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Předchozí

Zpět na inspirace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron