Buxus první drátování

Buxus první drátování

Příspěvekod stork » 08 črc 2009, 13:34

Tak jsem si včera odpoledne hrál na zahradě s tímto stromkem. Mám ho asi dva roky ve volné půdě,a moje maminka si myslela, že ujde mé pozornosti :) ,neušel. Pokusil jsem se ho trochu ostříhat a poprvé :clap: snad nadrátovat. Měl jsem tenké dráty a abych ho vůbec ohnul musel jsem dát více závitů. No já vím, že to asi nebude nic moc , ale první pokusy se také cení :clap: . Zkuste posoudit ,zda jsem to udělall dobře či nikoli. Snesu i kritiku,kdyžtak ho předělám. :lol: Chtěl jsem drátovat i horní větvičky, ale mám pocit,že by to byl samý drát,nebo radši "kovový stromek" :)
Přílohy
_MG_0825 kopie.jpg
_MG_0825 kopie.jpg (95.95 KiB) Zobrazeno 928 krát
stork
 
Příspěvky: 53
Registrován: 06 kvě 2009, 18:50

Re: Buxus první drátování

Příspěvekod Ladislav Kotál » 08 črc 2009, 14:50

Jak správně píšeš, pokusy a zejména první se cení :clap: . Jen bych ti chtěl poradit, rozmysli, co chceš dělat a jak ten stromek bude vypadat-tvoje představa? za 10-20-30 let. Osobně bych se pokusil kmínek rozhýbat, dokud to jde ( heverem) a kosterní větve ohnout dolů- za rok, dva už ti prasknou, je to hrozně křehké. Na jemný obrost je čas, základ je kostra. :jedna: Je dobře že zkoušíš a nebojíš se to prezentovat. :clap: :clap: :jedna:
„Věnuj se věcem, které můžeš změnit. Co změnit nemůžeš, na to neplýtvej časem ani energií.“
Uživatelský avatar
Ladislav Kotál
 
Příspěvky: 4195
Registrován: 02 úno 2009, 08:14
Bydliště: Útušice u Plzně
člen ČBA: ano


Zpět na ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků