Prunus kámen

Prunus kámen

Příspěvekod Martin Iša » 15 dub 2010, 19:38

Tuto Prunusku(nevím ale druh :oops: ) mám z doby kdy jsem kopal kde co. :roll: Byl to vlastně pařízek uřízlý křoviňákem.Má to tak krásné malé lístečky, že jsem se pokusil s ní něco udělat. :roll: Kmen vlastně tvoří dva kořeny zužující se dolů. :think: Loni jsem vydlabal střed pařízku a malinko vyhloubil mezi větvemi.Letos při přesazování jsem ke stromku usadil kámen, který trochu kopíruje kmen.Letos v sezoně bych se rád zbavil té vrchní tloušťky kmene vydlabáním směrem dolu mezi větvemi.Nebo máte někdo lepší nápad? :think:
Přílohy
K1.JPG
K2.JPG
K3.JPG
K4.JPG
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Prunus kámen

Příspěvekod Petr Havlín » 01 čer 2010, 21:56

Martine já bych hřížil. v půvovním kořenovém krčku nebo těsně pod ním. Bude to šohin jako fík. Vlastně co Ti radím Ty to přece umíš. :lol: ;) :D
Uživatelský avatar
Petr Havlín
 
Příspěvky: 355
Registrován: 15 črc 2009, 14:36
Bydliště: Louny

Re: Prunus kámen

Příspěvekod tomikzlesa » 02 čer 2010, 08:15

Mě ti tam Martine bije do očí to velikonoční vajíčko (kámen) a navíc máš mezi kamenem a stromkem úžinku, asi bych zvolil lepší kámen, vypadalo by to líp.
Uživatelský avatar
tomikzlesa
 
Příspěvky: 1094
Registrován: 04 bře 2009, 09:45

Re: Prunus kámen

Příspěvekod Martin Iša » 02 čer 2010, 16:00

To jsem čekal. :jedna: Už bych šel dávno do hřížení, ale hraje dívadlo. :think: Ještě se neprobudila , ačkoliv je živá. :( A to nejen tato.Některé jsou už na pravdě boží :cry: , některé ještě spí.Ale jak tak sleduji Bonsajovou scénu napříč naší zemičkou, je to dost časté letos. :think: Hlavně u Habrů.Svádí to mnozí na zimu, ale já bych to svedl na jaro.Moc teplých pár dní v dubnu a po té mráz. :x Je to letos vše takové divné. :roll:
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Prunus kámen

Příspěvekod Compel Lubomír » 02 čer 2010, 20:24

Svatá pravda Martine. Pár věciček se mi zjara rozjelo a pak šlo do kopru. Ještě že to byly takové nítěnky. Akorát ta hruška mi drásá nervy. Vlastně to počasí. Čaj Luboš
777 207 657
lcvcar@seznam.cz
Čaj Luboš
Uživatelský avatar
Compel Lubomír
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 26 črc 2009, 16:13
Bydliště: Velemín

Re: Prunus kámen

Příspěvekod Míra Z » 03 čer 2010, 00:32

Martine musím s tebou souhlasit,taky mi tu něco zařvalo a něco stále spí jsem z toho špatnej.To se člověk těší jak na nich bude pokračovat a ono ... :(
Habr asi 3 ks, buk 2ks,hloh 1 :cry:
Miroslav Znamenáček
Uživatelský avatar
Míra Z
 
Příspěvky: 1840
Registrován: 03 úno 2009, 22:55
Bydliště: u Brandýsa nad Labem
člen ČBA: ne


Zpět na ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků