Co dál?

Re: Co dál?

Příspěvekod Martin Cigánik » 10 črc 2009, 22:21

Zdravím. Přes víkend nejsem doma,ale až se vátím, tak něco nafotím a pošlu ;) Neříkám že to jsou bonsai, kdo znás už něco takového má:-) Ale fotečky mých radostí zde rád ukážu. Jsem greenhorn,tak se nedá čekat, že bych měl mistrovské kousky. Nejdůležitější pro mě je, že mi krásně rostou a jsou zdravé:-)
Jinak chtěl bych říct, že je to zde velmi fajn forum. Řekl bych nejlepší z těch známých u nás na netu:-) Jen tak dál. Martin
Martin Cigánik
 
Příspěvky: 286
Registrován: 03 črc 2009, 22:08
Bydliště: Vsetín

Re: Co dál?

Příspěvekod Martin Iša » 18 črc 2009, 20:38

Ahoj Martine, vítám tě mezi nás také. :) Vypadáto, že 11.listopadu zahltíme forum, co už nás tu je. :lol: Jinak stromeček lbeznej, mám tuhle eleganci mladého stromu rád. :jedna: Akorát by to opravdu chtělo jinou misku, menší a ne tak vysokou.Držím palce. :jedna:
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Co dál?

Příspěvekod Martin Cigánik » 04 říj 2009, 17:02

Tak jsem po předchozích radách stromeček sestříhal a myslím, že mu to výrazně prospělo. Bohužel jak všichní víte, při focení se málokdy podaří zachytit tvar stromku,vždycky vychází nějak placatě. To je i můj případ, stroemk vypadá jako krabice. Veztě, že tomu tak není a je pěkně kulatý. z jedné strany schází dopěstovat zpět kus koruny, který na jaře vylomil tající sníh. Sami posuďtě jak vypadá a jak s ním dál. poslední fotka je virtuál. Martin
Přílohy
1.jpg
1.jpg (141.8 KiB) Zobrazeno 665 krát
2.jpg
2.jpg (130.94 KiB) Zobrazeno 666 krát
3.jpg
3.jpg (133.73 KiB) Zobrazeno 666 krát
virtual.jpg
virtual.jpg (131.92 KiB) Zobrazeno 665 krát
Martin Cigánik
 
Příspěvky: 286
Registrován: 03 črc 2009, 22:08
Bydliště: Vsetín

Předchozí

Zpět na Buk (Fagus)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků