Jalovec zatím v zemi

Re: Jalovec zatím v zemi

Příspěvekod ruda.p » 12 bře 2012, 23:45

tak zkusím opovědět všem ;) 1 taky si myslím že by mohla být na pokus zda z toho něco bude, 2 tu se budu snažit vyzvednout co nejlíp a s velkým balem vypadá okopávanej a relativně snadnej na vyzvednutí, ale to se mohu i plést uvidíme až rýč to obreje,
3 bych vykopal na tanuku třeba z toho bude dobrej materiál, když je mohutnější, ale samo že nejdřív udělám pokus s vyzvednutím.
1,2, jsou u kamarátky na zahradě v Liberci, tak je to v pohodě sama se nabídla zda si je nechci vykopat a 3 je u bratránka Přepeře a ten ho chce dát každopádně na jaře pryč, tak proto jsem tento víkend to objel a vyfotil abych se mohl poradit a vidím že máme stejné myšlení

nejdřív to obryji kolem, tak 60cm v průměru do hloubky abych zjistil boční kořeny zda jsou a pak pomocí vztyčeného krumpáče to začnu nadzvedávat pro zjištění spodních kořenů, budu se snažit bal udržet pohromadě a na přepravu bude přepravka vysoká rozměr těch zeleninových a černej kalfas plastovej co jsem používal na potápění dával jsem si tam neopren do auta abych nečekal s okapáním a na ten 3 :?: něco asi seženu u bratránka a nebo to bude jen opravdu na řezbářskou práci :lol:

přítelkyni budu muset opatrně informovat, že jí začnu zaplnovat zahradu :lol: aby nedostala šok

každopádně budu fotit a dám sem i když by to dopadlo špatně aspon se uvidí proč
ルドルフ - 魯道夫。- Ruda
606675920
Uživatelský avatar
ruda.p
 
Příspěvky: 1022
Registrován: 10 led 2012, 22:09
Bydliště: Praha
člen ČBA: ano

Předchozí

Zpět na Jalovec (Juniperus)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků