Jalovec - předělání

Re: Jalovec - předělání

Příspěvekod Jarda Marek » 22 dub 2009, 19:22

No mě se ta pohledovka líbí a stím mrtvým dřevem bych se taky nebál začít. Sedni k němu, postav si ho do výšky očí vem tužku a papír a kresli a přemýšlej a kresli a přemýšlej a kresli a přemýšlej a pak uvidíš že na něco přídeš. Jen tak mimochodem to sem pak šoupni a uvidíme.
Teť mě napadlo jedeš do Merklína ? Mohl bys ho vzít sebou a dáme tam nad ním řeč ?
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Re: Jalovec - předělání

Příspěvekod Pavel Šimsa » 23 dub 2009, 10:12

Merklín, Merklín, to je ten u Plzně? Výstava koncem května? Nepočítal jsem, ale mohl bych. Tou dobou bych to sice měl už raději vyřešené, ale ono by nemělo vadit počkat s tím až tam. Jinak já sedím, točím, fotím, čmárám i prohlížím vzory. Nerad bych to spackal víc než je nutné. Pavel
jen houšť
Uživatelský avatar
Pavel Šimsa
 
Příspěvky: 822
Registrován: 16 bře 2009, 12:27
Bydliště: Slaný
člen ČBA: ano

Re: Jalovec - předělání

Příspěvekod Ladislav Kotál » 23 dub 2009, 10:33

Pavle, nevím jistě, nikdy jsem to nedělal, ale není už nejvyšší čas na hřížení,jestli už není pozdě :think: :naughty:
„Věnuj se věcem, které můžeš změnit. Co změnit nemůžeš, na to neplýtvej časem ani energií.“
Uživatelský avatar
Ladislav Kotál
 
Příspěvky: 4195
Registrován: 02 úno 2009, 08:14
Bydliště: Útušice u Plzně
člen ČBA: ano

Re: Jalovec - předělání

Příspěvekod Pavel Šimsa » 23 dub 2009, 10:51

POdle toho co jsem se kde dozvěděl by to mělo být tak teď. chystal jsem se tento víkend. Jeden zdroj uvádí přikájení třeba do června. Fakt je, že hřížení - úspěšné - jsem dělal ještě o prázdninách. Ale ty obavy jsem měl u tohoto jalovce taky. Pavel
jen houšť
Uživatelský avatar
Pavel Šimsa
 
Příspěvky: 822
Registrován: 16 bře 2009, 12:27
Bydliště: Slaný
člen ČBA: ano

Předchozí

Zpět na Jalovec (Juniperus)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník